OPTIMUM CONSULTING GROUP Sp. z o.o.

Pracujemy dla Ciebie
Stawiamy na rozwój Twojego biznesu

Grupa OCG poprzez swoje spółki, połączone ale mocno wyspecjalizowane i niezależne już od 10 lat realizuje kompleksową obsługę inwestycji prowadzonych przez polskich przedsiębiorców wychodzących na rynek ukraiński oraz ukraińskich przedsiębiorców lokujących biznes w Polsce. Zbudowaliśmy międzynarodowy zespół specjalistów z dziedziny prawa, księgowości i ekonomii, zapewniających obsługę na najwyższym poziomie. Struktura Grupy OCG pozwala na realizację usług bez względu na to czy klient zgłosi się z Polski, Ukrainy czy innego kraju. W naszych sukcesach, szczególnie w obszarze sieciowania biznesu, należy podkreślić rolę naszych zaufanych partnerów biznesowych i wielu współpracujących z nami organizacji. Sukcesem rozwoju OCG było skupienie wszystkich elementów niezbędnych w prowadzeniu inwestycji w jednym miejscu. Obsługa prawna realizowana przez KANCELARIĘ PRAWNĄ TYWONIUK & LEWANDOWSKI w połączeniu z doradztwem podatkowym i prowadzeniem księgowości poprzez OPTIMUM stały się podwalinami działalności grupy.

Kolejne podmioty jak SYNTRADE sieciujący biznes międzynarodowy, ESTRO budująca strategię, marketingowy plan wejścia na rynek i wizerunek marki oraz Agencja Doradztwa Personalnego PERSONALIS zapewniająca dobór kadr w Polsce i na Ukrainie, stanowiły elementy uzupełniające ofertę grupy. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie realizowane przez zespół znający nie tylko stronę twardą jaką są np. zagadnienia księgowe lub prawne, ale zespół o wysoko rozwiniętych doświadczeniach miękkich, czyli znajomość niuansów wynikających z mentalności różnych uwarunkowań kierujących odbiorcami naszych towarów, usług, lub partnerów biznesowych.
Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących Grupy OCG oraz zapoznania z pełną ofertą każdej ze spółek.